GRUPA I „MISIE” – Zajęcia relaksacyjne

Celem zajęć jest pozytywne odreagowanie napięcia, stresu i strachu; obniżenie lęku i agresji, rozwijanie koncentracji.

GRUPA II „SMERFY” – Zabawy i ćwiczenia relaksacyjno – odprężające

Celem zajęć jest nabycie umiejętności odpoczynku, wyciszenie organizmu, rozładowanie napięcia.

GRUPA III „ŻABKI” – Chata – joga, zajęcia relaksujące

Celem zajęć jest opanowanie i przezwyciężanie negatywnych uczuć u dzieci, rozładowanie napięcia, rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej, rozumienie i akceptacja siebie i innych, ćwiczenia oddechowe, wyciszające, uspokajające.

GRUPA IV „KRASNOLUDKI” – Zajęcia plastyczno – techniczne

Celem zajęć jest rozbudzenie zainteresowania sztuką, kształcenie i rozwijanie umiejętności artystycznych, poznanie różnych technik plastycznych, rozwijanie kreatywności i twórczości dziecięcej.

GRUPA V „KOTKI” – Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjnej

Celem zajęć jest ogólny rozwój sprawności fizycznej, korygowanie wad postawy, zachęcanie dzieci do aktywnego wypoczynku.

GRUPA VI „BIEDRONKI” – Zajęcia teatralno – recytatorskie

Celem zajęć jest rozbudzenie kreatywności i swobodnej ekspresji teatralnej, bogacenie czynnego słownictwa dzieci, zapoznanie dzieci z różnymi formami teatralnym, doskonalenie pamięci, wyrabianie odwagi; oswajanie ze sceną.

GRUPA VII ,,PSZCZÓŁKI” – Zajęcia rytmiczno – muzyczne

Celem zajęć jest rozbudzenie zainteresowania do muzyki i śpiewu, rozwijanie predyspozycji i wrażliwości muzycznej.

GRUPA VIII ,, MOTYLKI” – Zajęcia ruchowo – relaksacyjne

Celem zajęć jest rozwijanie dużej i małej motoryki ciała, ćwiczenia rozluźniające i odprężające.